loader

Terapeutiline stomatoloogia

by CreativelyCoded on Aprill 28, 2016 | Postitatud

Tõenäoliselt iga inimene teab juba alates lapsepõlvest, et hammaste tervise eest tuleb hoolitseda ning neid õigeaegselt ravida . Isegi kõige väiksem kaariese täpike võib pulpiidiks üle kasvada ja isegi hamba kaotuseni viia. Just nende jaoks, kes soovivad säilitada oma naeratust terve ja ilusana, pakub oma teenuseid Läänemere Hambakliinik.

Mis on terapeutiline stomatoloogia?

Terapeutiline stomatoloogia- üks hambaravi valdkondadest, mis hõlmab endas selliseid protseduure nagu:

Loe edasi

Proteesimine


by CreativelyCoded on Aprill 28, 2016 | Postitatud

Stomatoloogilisel kliinikul Läänemere Hambakliinik on hea meel pakkuda oma klientidele ükskõik millist proteesimise võimalust , kasutades nii eemaldatavaid kui ka fikseeritud konstruktsioone. Siin võib igaüks valida enda jaoks kõige sobivama proteesimisvariandi, lähtudes soovitud materjalidest ja finantsilistest võimalustest.

Eemaldatav proteesimine


Seda liiki proteesimist jaotatakse kaheks alamliigiks: totaalne ja osaline proteesimine.

Loe edasi

LASTE HAMBARAVI

by CreativelyCoded on Aprill 28, 2016 | Postitatud

Kui otsustasite vaadata seda lehekülge, siis tähendab see, et hoolitsete oma laste eest ning soovite, et neil oleksid varakult tugevad ja terved hambad. Läänemere Hambakliinik pakub oma teenuseid mitte ainult täiskasvanutele, vaid ka lastele. Seejuures väikesed patsiendid ei pea üldse hambaarsti kartma, ravi viiakse läbi hoolikalt, valutult ning kasutades kõige uuemat aparatuuri.

Lapse esimese visiidi iseärasused

Loe edasi