loader

Cerec hambakroon

Cerec CAD/CAM tehnoloogia võimaldab valmistada ülitäpset hambakrooni, laminaati või silda 2 tunni jooksul. Kõik see toimub Teie silme all Läänemere Hambakliinikus – spetsialist modelleerib Teie juuresolekul restaureerimisele kuuluva hamba kuju ja kõik ülejäänu teeb juba innovatiivne tehnika (freesimise seade). CAD/CAM tehnoloogiad on vallutanud kogu maailma ja nüüd on need kättesaadavad ka Läänemere Hambakliiniku patsientidele.

Mida kujutab endast Cerec CAD/CAM?

Cerec CAD/CAM – see on saksa firma Sirona juhtiva stomatoloogilise tehnoloogia insenerimõtte tulemus. Tänaseks on Sirona ühinenud USA stomatoloogiliste materjalide suurfirmaga Dentsply, mille tulemusena on saavutatud liidripositsioon stomatoloogia tehnilises innovatsioonis. Enam kui 30 aasta kogemusi hambakroonide, laminaatide ning sildade freesimise ja modelleerimise tehnoloogias – garanteerivad ülitäpsuse selles töös, mida nüüd on patsientidel võimalik hinnata Läänemere Hambakliinikus.

Kui palju aega kulub Cerec krooni või laminaadi valmistamiseks?

Kogu selline protsess võtab aega 1,5 kuni 2 tundi. Enam ei ole rohkem vaja broneerida aega mitmele visiidile ja valmistada mitmeid ajutisi hambakroone, sest hambakroon saab valmis ainult ühe külastusega.

Kuidas valmistatakse Cerec hambakrooni või laminaati?

Esmalt valmistab hambaarst hamba ette proteesimise protseduuriks (30 minutit). Seejärel võetakse hammastest spetsiaalse skanneri abil digitaalne jäljend ja tehakse hambakrooni või laminaadi modelleerimine arvutiprogrammi abil (30 minutit). Edasi freesitakse ülitäpsete puuride abil vastava hambakrooni või laminaadi, mis tsementeeritakse patsiendi suuõõnde (30 minutit). Kogu see protseduur tehakse ühe visiidi käigus Läänemere Hambakliinikus.

Kas on olemas mingisuguseid vastunäidustusi Cerec tehnoloogiaga kroonide paigaldamisel?

Mingisuguseid vastunäidustusi ei ole täheldatud. See tehnoloogia on täielikult ohutu ja omab palju eeliseid kroonide paigaldamise endiste tehnoloogiate ees.

Milliseid materjale kasutatakse Cerec hambakroonide ja laminaatide valmistamisel?

Cerec tehnoloogiale on omane kasutada väga vastupidavaid ja esteetiliselt sobivaid keraamilisi materjale. Hambakroone võib valmistada ka tsirkooniumist. Kõik need materjalid on maksimaalselt esteetilised ja inimkudedega bioloogiliselt kohandatavad.

Kui kaua Cerec hambakroon ka vastu peab?

Üksiku krooni korral võib eeldada selle kasutamise pikka aega. Reeglina teenib see kroon Teid üle 20-ne aasta juhul kui Te säilitate hästi suuhügieeni ja kontrollite regulaarselt hambaid hambaarsti juures.

Kes peab tegema endale Cerec hambakrooni?

Kui Teil on tugevasti lagunenud hammas (lagunenud üle 50%) või on ravitud juurekanaleid, siis reeglina, et tagada selliste hammaste pikka eluiga, peab nendele hammastele paigaldama krooni või panuse (overlay) hambakudede kaitseks. Cerec laminaate kasutatakse ka hambarivi esteetika parendamiseks. Täpsemat informatsiooni saate Läänemere Hambakliinikust.

Kuidas on võimalik broneerida hambaarsti vastuvõtule Teie hambakliinikus?

Helistage meie registratuuri telefonil: (+372) 660 04 60

Pöörduge meie poole e-posti kaudu aadressil: info@lhk.ee

Või kasutage meie online broneeringut www.lhk.ee/booking