loader

Läänemere Hambakliiniku jõulukingi ideed

Lähenemas on Jõulud ja paljud jäävad mõttesse – mida kinkida oma lähedastele Jõulupühadeks ja Uueks Aastaks?  Soovitame Teile järgmisi ideid. Saatke need soovitused edasi oma sõpradele ja Te võtate automaatselt osa Läänemere Hambakliiniku poolt korraldatud  jõulukingituste loosimisest. Võitja kuulutatakse välja  21.detsembril.

      1. Laservalgendamise kinkekaart hinnaga 250 € (tavahind 330 €). Kinkekaardi kehtivuse aeg – 1aasta ostmise momendist.

2.     AirFlow (pärlipesu)  kinkekaart hinnaga 60 € (tavahind 100 €). Kinkekaardi kehtivuse aeg – 1aasta ostmise momendist.

3.     Ultraheliga töötav hambahari - Philips Sonicare DiamondClean 190 €. Hambahari on kaasaegse kujundusega, mahukas aku ja  suur valik vahetatavaid otsikuid muudavad selle hambaharja vaieldamatult turuliidriks elektriliste hambaharjade seas. Valget värvi hambaharjad on mõeldud naistele ja musta värvi hambaharjad – meestele. Kas Te ikka veel puhastate hambaid tavalise harjaga?  Meie soovitame Teile – muretsege endale elektriline hambahari ja Teil saab suus olema palju efektiivsem hügieen.

4.     Inglismaa firma WhiteWash Laboratories pakub lumivalgeks  naeratuseks luksuslikku komplekti 55 €.  Selles on nanotehnoloogial põhinev valgendamiseks mõeldud hambapasta (koosneb nano-aktiivsest kompleksist ja ksülitoolist), loputusvedelik  ning nanofloss hambaniit. See on hi-end toode kõige nõudlikematele klientidele.

 

Kõike seda ja palju muud saate endale osta Läänemere Hambakliinikust , Läänemere tee 30 II-lt korruselt. Täiendav info telefonil 6600460.

 

Läänemere Hambakliinik soovib Teile häid Jõule ja kordaminekuid Uuel Aastal!