loader

WELCOME TO OUR BLOG

 

Viimastel aastatel on eestimaalaste hambad olnud nii poliitikute „hambus“ kui ka meedia kõrgendatud tähelepanu all. Küll seonduvalt hambaravihüvitisega, hammaste olukorrast tulenevate tervisemurede- või metsas kuuse all hambaproteese valmistava „hambahaldja“ tõttu.

Et mõista, mida hammaste omanikud ise asjast arvavad, korraldasime aasta lõpus küsitluse ning lasime inimestel oma meelt avaldada. Vastajate hulk (üle 3500 inimese) kinnitab, et teema on äärmiselt oluline.

Loe edasi

Lähenemas on Jõulud ja paljud jäävad mõttesse – mida kinkida oma lähedastele Jõulupühadeks ja Uueks Aastaks?  Soovitame Teile järgmisi ideid. Saatke need soovitused edasi oma sõpradele ja Te võtate automaatselt osa Läänemere Hambakliiniku poolt korraldatud  jõulukingituste loosimisest. Võitja kuulutatakse välja  21.detsembril.

      1. Laservalgendamise kinkekaart hinnaga 250 € (tavahind 330 €). Kinkekaardi kehtivuse aeg – 1aasta ostmise momendist.

Loe edasi

Tõenäoliselt iga inimene teab juba alates lapsepõlvest, et hammaste tervise eest tuleb hoolitseda ning neid õigeaegselt ravida . Isegi kõige väiksem kaariese täpike võib pulpiidiks üle kasvada ja isegi hamba kaotuseni viia. Just nende jaoks, kes soovivad säilitada oma naeratust terve ja ilusana, pakub oma teenuseid Läänemere Hambakliinik.

Mis on terapeutiline stomatoloogia?

Terapeutiline stomatoloogia- üks hambaravi valdkondadest, mis hõlmab endas selliseid protseduure nagu:

Loe edasi

Lehed