Hambaimplantaat

Implantaadi konsultatsioon TASUTA*
• sisaldab 3D röntgen ülesvõtet (soovi korral röntgeni väljavõte hinnakirja alusel)

BRONEERI
*Implantaadi konsultatsioon on TASULINE Ljudmila Jegorova (35-50 eurot) ja Natalja Kull (80-130 eurot) juures.

Implantaadid on parim viis puuduvate hammaste asendamiseks, andes suurepärase tulemuse mitte ainult esteetilises, vaid ka funktsionaalses mõttes!

Implantatsioon on protseduur, mille käigus paigaldatakse lõualuusse implantaat. Implantaat jäljendab hambajuurt ja võib olla valmistatud erinevatest materjalidest (titaan ja selle sulamid või tsirkooniumdioksiid). Läänemere Hambakliinikus paigaldatakse Saksa-Šveitsi tootja titaanimplantaate. Sellised implantaadid on vastupidavad, kerged, keha ei lükka neid tagasi (püsima jääb üle 99%) ja on taskukohased.

Implantaati saab kasutada ka eemaldatavate hambaproteeside fikseerimiseks, et kinnitada need kindlalt ja vältida klambrite kasutamist.

Implantaadi paigaldamiseks läheb ainult kolm visiiti:

  1. Implantaadi paigaldamine toimub kohaliku tuimestusega, järgides kõiki aseptika ja antiseptika reegleid. Protseduur on valutu ja hästi kontrollile alluv. Implantaadi külge kinnitatakse igemevormija või ajutine kroon, et moodustada tulevase püsikrooni väljumisprofiil. Pärast seda toimub paranemisprotsess (3 kuud).
  2. Jäljendite võtmine, konstruktsiooni värvi ja materjali valimine.
  3. Krooni fikseerimine.

Soovitame teil alustada hammaste implantatsiooni teekonda konsultatsioonist, eriti kuna see on TASUTA*. Õige ravistrateegia valimiseks peab arst uurima hoolikalt kliinilist olukorda ja koostama individuaalse plaani. Selleks toimub konsultatsioon, kus viiakse läbi läbivaatus ja tehakse 3D röntgen.

Meie kliinikutes töötab 9 implantoloogi.

Registreeruge TASUTA konsultatsioonile veebis, valides kliiniku Lasnamäel või Mustamäel ja "Implantoloogia konsultatsioon" või helistades telefonil 6 600 460.

Korduma kippuvad küsimused hambaimplantaatide kohta.

Hambaimplantaatide maksumus.

Hammaste implanteerimisele eelnevad seotud protseduurid.

Juhendid seoses põskkoopa põhja tõstmise, igeme siirdamise ja/või implantaadi lõikusega.

News home

test