Hambaimplantaat

Implantaadi konsultatsioon TASUTA
• sisaldab 3D röntgen ülesvõtet (soovi korral rötgeni väljavõte hinnakirja alusel)

BRONEERI

Tänapäeval võimaldab kaasaegne meditsiin ja eriti hambaravi paljude kirurgilised protseduuride kõrget tulemuse prognoositavust. Üks selliseid valdkondi on implantoloogia. Enamus informatsiooni internetis, mis puudutavad ravi ja proteesimise kohta implantoloogia vallas on kaotanud oma aktuaalsuse ja aegunud, mistõttu paljud patsiendid pöörduvad meie poole küsimustega: Kas ravimine on ohutu? Kas implantaatidega saab harjuda? Milline on garantii?

Läänemere hambakliiniku eksperdid tegelevad implantoloogiaga harjumuslikult, kasutades kõrgeima kvaliteediga implantoloogia süsteeme ja turvalist mikrokirurgia tehnikat, mis võimaldab saada väga prognoositavaid ravitulemusi. Lubage Teile tutvustada kaasaegseid trende implantoloogiast ja selgitada teostatavate protseduuride sisu.

Implantaat – konstruktsioon, mis koosneb kolmest põhilisest komponendist (a,b,c) ja on ettenähtud ühe või mitme hamba asendamiseks.

a. titaanist kruvi
b. tugipostiga
c. täiskeraamiline või tsirkoonium kroon

Kui palju maksab hamba asendamine Läänemere hambakliinikus?

Läänemere hambakliinik pakub kõigile tasuta konsultatsiooni, mis puudutab implantaadi paigaldamist. Implantaadi paigaldamine kõikidele etappidele ja komponentidele maksab 1399 eurot. Selle hinna sisse kuulub ka süstide ja periapikaalse sihtülesvõte tegemine (3D ja OPTG ei ole hinna sees). Juhul kui kombineeritud hind muutub suuremaks varem kokkulepitud hinnast (kui peab luud kasvatama), siis meie ekspert teavitab sellest juba eelneval tasuta antud konsultatsioonil.

Kuidas teostatakse protseduuri?

Reeglina titaanist kruvi paigaldamiseks kuni püsiva krooni paigaldamiseni kulub 3-4 kuud, selleks tuleb teha kolm visiiti. Teine ja kolmas visiit ei vaja tuimestuse tegemist, sest toimingud on lihtsad ja valutud.

  1. Implantaadi paigaldamine toimub kohttuimestuse abil, kõiki aseptiliste ja antiseptiliste reeglite järgimisel. Protseduur on valutu ja väga kontrollitav. Implantaadile ühendatakse igeme kujundaja või ajutine kroon, et kujundada tulevase krooni väljaulatuvuse profiili. Peale seda toimub paranemise protsess. Ooteaeg on 3 kuud.
  2. Suuõõne jäljendi võtmine, värvi ja konstruktsiooni materjalide valik.
  3. Krooni fikseerimine.

Kas implantaatravi võib ebaõnnestuda?

Implantaadi lõualuuga kokkukasvamine ehk luustumine on väga hästi ennustatav protsess. Osseintegratsiooni ehk luustumist kirjeldati esimest korda 1960-tel aastatel ja viimasel aastakümnendil ei ole enam kahtlusi teostatava protseduuri suures edukuses. Implantaatravi õnnestumine Läänemere hambakliinikus on üle 99%.

Milline on implantaadi eluiga?

Implantaatidel on proteesidest kõige parem elulemus. Ühe viimase kirjanduse süstemaatilise ülevaate tulemusena on 15 aasta vanuste implantaatide elulemusmäär 95%. (s.t. 15a pärast “jääb ellu” 95% implantaate).

Int J Oral Maxillofac Surg. 2015 Mar;
Evaluation of survival and success rates of dental implants reported in longitudinal studies with a follow-up period of at least 10 years: a systematic review.
Moraschini V1, Poubel LA2, Ferreira VF3, Barboza Edos S4.

Kas on implantaadi kasutamise absoluutseid vastunäidustusi?

Ei ole. On olemas suhtelisi vastunäidustusi, mis reeglina on ajutised s.t. kaasaegne implantoloogia võimaldab meetmete kompleksi arvel ette valmistada patsienti ohutuks implantaadi paigaldamiseks kaasnevaid riske minimaliseerides.

Minu arst mainis, et mul on luukoe defitsiit. Kas mulle saab implantaati paigaldada?

Saab küll. Esmalt tuleb kliiniliselt ja röntgeni abil veenduda Teie luukudede defitsiidis. Kui see leiab kinnitust, siis on olemas kõvade luukudede kasvatamise tehnoloogiad s.t. nende mahtude kasvatamine, mis valmistab Teid ette ohutuks protseduuri läbiviimiseks.

Mis ootab mind ees peale implantaadi paigaldamist?

Peale implantaadi paigaldamist ootavad Teid ees minimaalsed ebamugavused selle paigaldamise alas. Reeglina on implantaadi kohtades igemetes väike valu 2-3 päeva. Selle protseduuri tarbeks ei ole vaja võtta töölt vabastust, sest tänu mikrokirurgilisele tehnikale saame vältida valulisi reaktsioone pehmetes kudedes ja kiirendada tervenemise protsessi.

Ma kasutan ühes tükis eemaldatavat proteesi, kuid see ei püsi hästi omal kohal, mida teha?

2 kuni 4 implantaadi abil me saame Teie proteesi tasakaalustada spetsiaalsete kuulankrute abil. Palun pöörduge meie poole, äkki me saame Teid aidata?

Kuidas saada meie hambaarstide vastuvõtule?

Helistage numbrile 6600460 ja broneerige sobiv vastuvõtuaeg.

Meie poole võib pöörduda ka e-maili aadressil: info@lhk.ee

Proovige meie broneeri online teenust.

News home

test