Intervjuu hügienistiga - Tatjana Staroselets

Miks soovitatakse käia enne valgendamist professionaalse hambapuhastuse protseduuril?

Hambapind peab olema puhas. See on loogiline. Ei ole võimalik valgendada hambaid, mille peal on hambakatt.

Kuidas saaks valgendamise tulemust pikendada?

Valgendamise tulemus kestab kauem siis, kui järgite "valge dieedi" reegleid või kasutate spetsiaalset valgendavat pastat (näiteks BlancOne hambapastat). Pärast valgendamisprotseduuri võib spetsialist soovitada Teile hambapasta, mis sisaldab peroksiidi — ka see on efektiivne vahend, mis aitab hambaid kauem lumivalgena hoida.

Millist liiki valgendamine võib hambaemaili kahjustada?

Nende valgendamismeetodite puhul, mida meie kliinik pakub, emaili kahjustamise ohtu kindlasti ei ole. Nii LED-valgendamine, mis viiakse läbi hügienisti kabinetis, kui ka kodune, kapedega valgendamine on täiesti ohutud. Hambaemail on meie organismi kõige tugevam kude ning seda niisama lihtsalt juba ei kahjusta.

Kas saab kodus valgendada oma hambaid spetsiaalse valgenduspastaga?

Võib-olla on pastaga võimalik saavutada kerge valgendav efekt, kuid ainult siis, kui see on piisavalt abrasiivne. Sellised pastad kriibivad hambaemaili väga tugevalt! Kindlasti ei saa neid pikka aega kasutada ja mõju sõltub hambaemailist. Igal juhul ei saavuta sellist tulemust nagu peale LED valgendamist või valgendamist hambakapede abil. Lisaks võite oma hambaid tõsiselt kahjustada.
Oluline punkt: hügienist võib teile pärast valgendusprotseduuri kabinetis soovitada valgenduspasta, mis sisaldab peroksiidi. Selline pasta aitab pikendada valgendavat toimet ega kahjusta emaili nii nagu abrasiivsed pastad.

Kas igaühe hambaid võib valgendada?

Hambaid ei ole soovitatav valgendada:

  • alla 17-aastastel isikutel;
  • rasedatel;
  • ülitundlike hammastega isikutel;
  • parodondihaigustega isikutel;
  • inimestel, kes on allergilised geeli mõne koostisosa suhtes.


Hammaste LED valgendamise protseduuriks ja hammaste koduseks valgendamiseks mõeldud individuaalsete hambakapede valmistamiseks saab aja broneerida hügienistide ja hambaravitudengite juurde.

Broneeri vastuvõtt meie kodulehel või telefoni teel 6 600 460.

News home

test