loader

Juureravi mikroskoobiga

Tänapäeva juureravi ehk endodontia võimaldab ravida ja alles hoida hambaid, milles on põletikune närv või infektsioon juure ülemises osas. Läänemere Hambakliiniku spetsialistid soovivad tuua selgust juureravi probleemistikku ning tutvustada teile kõige ajakohasemaid ravi ja diagnostika viise, mida kasutatakse meie kliinikus.

MILLAL?

Patsiendi kõige sagedamini esinevaks kaebuseks on äkiline või püsiv valu põletikulise hamba piirkonnas. Valule kaasnevad kõige sagedamini valulikkus hammustamisel ning tundlikkus külma, kuuma ja magusa vastu.

Mida need sümptomid võivad tähendada?

-   hambanärvi põletikku ehk pulpiiti

-   hambajuure põletikku ehk periodontiiti

-   mikropragusid hambas

MILLEKS?

Juureravi põhiliseks eesmärgiks on infektsiooni eemaldamine ja hamba prognoosi parandamine.

KUIDAS?

Juureravi keerulisus seisneb asjaolus, et juurte arv hambas võib varieeruda ühest seitsmeni ning on palju erinevaid variante, kuidas juurte tipud hambas asetsevad.

Hamba ruumala saab olla 2 mm korda 3 mm, mis on väga väike tööpind hambaarstile. Inimese silmal on omad loomulikud piirangud ning see ei saa piisavalt hästi eristada detaile nii väikesel tööpinnal.

Seega on suurendusseadmete (nt luup, mikroskoop) kasutamine vajalik, et täpsemini tuvastada hamba mikrostruktuure ja probleemseid alasid, valu kiireks leevendamiseks ja hamba prognoosi parandamiseks.

Kuidas Läänemere Hambakliiniku spetsialistid saavad teid aidata?

Läänemere Hambakliiniku varustuses on kõik suurendusviisid, et teha kõige keerulisemaid protseduure, tehes tulemuse võimalikult ettenähtavaks. Meie kliinikus tegelevad mikroskoopi kasutava juureraviga mitu arsti, kes keskenduvad endodontiale. Täpsema teabe saate helistades numbrile  (+372) 660 04 60.

Kuidas saada meie hambaarstide vastuvõtule?

Helistage numbrile  (+372) 660 04 60  ja broneerige sobiv vastuvõtuaeg.

Meie poole võib pöörduda ka e-posti aadressil: broneeri online teenust.