Kevadise hammaste puhastamise juhend.

Tere, armsad sõbrad! Kevad on aeg muutusteks, inspiratsiooni ammutamiseks ja uuteks algusteks. Miks mitte alustada seda aega oma naeratuse värskendamisega? Pakume teile väikest juhendit hammaste puhastamise kohta, et teie naeratus säraks iga päevaga üha enam!

REGULAARSUS: Ärge unustage, et regulaarsus on teie suu tervise võti! Pidage meeles "2 x 2" reeglit - harjake oma hambaid kindlasti kaks korda päevas vähemalt 2 minuti jooksul!

SÜSTEEMSUS: Hammaste harjamisel looge endale süsteem, et järjest peseksite puhtaks alati kõikide hammaste kõik pinnad – nii põse poolt, pealt kui ka keele poolt.

HAMBAHARJA VALIK: Valige endale keskmise suurusega pehmete harjastega hambahari. See aitab õrnalt, kuid tõhusalt eemaldada hambakattu ja hoida teie suu värskena.

HAMBANIIT: Kasutage hambaniiti! See aitab eemaldada toidujääke ja hambakattu hammaste vahelt, kuhu hambahari ei ulatu.

SUULOPUTUSVAHEND: Lisage oma igapäevasele hambahooldusele mõni suuloputusvahend, mis täiendava abivahendina aitab hoida hingeõhku värskena.

PROFESSIONAALNE PUHASTUS: Ärge unustage professionaalsest hambapuhastust hügienisti visiidil! Isegi kõige kvaliteetsem kodune hambapesu ei taga täielikku hambakatu eemaldamist. Professionaalne hambapuhastus aitab tõhustada suuhügieeni ning ennetada kaariese ja teiste suuõõne probleemide teket.

Ärge lükake oma kevadist hammaste puhastust edasi! Broneerige aeg meie spetsialistide juurde ja hoolitsege oma hammaste tervise eest juba täna!

Broneeri vastuvõtt meie kodulehel või telefoni teel 6 600 460.

News home

test