Kõige paremad lahendused meie patsientidele. Saage tuttavaks meie uue projektiga!

Lugupeetud patsiendid!

Meil on hea meel tutvustada teile uut arstide poolt heaks kiidetud suuhügieeni- ja tervisetoodete e-poodi Medshop24.ee, mis on loodud Läänemere Hambakliiniku patsientide mugavuse nimel.

Medshop24 pakub hoolikalt valitud suuhooldus- ja tervisetooteid nii täiskasvanutele, lastele kui ka lemmikloomadele. E-pood pakub klientidele toimeainepõhiseid ja kontrollitud tervisetooteid eesmärgiga muuta inimeste tervisetoodete hankimine teadlikuks, mugavaks ja nutikaks. E-pood on nii eesti- kui venekeelne!

Peale igapäevaste suuhügieeni vahendite esineb tootevalikus ka palju spetsiifilisi suuõõne hooldustooteid, näiteks:

Nüüd saate Läänemere Hambakliiniku registratuuris pakutavad tooteid osta kiirelt ja mugavalt ka Medshop24.ee e-poest.

Alates märtsist on Läänemere Hambakliinikust võimalik saada sooduskoodiga Medshop24 flaiereid, millega saab 10% soodustust esimeselt ostult. Küsige julgelt sooduskoodiga flaiereid oma hambaarsti käest või võtke flaierid ise ooteruumist.

Tutvuge tootevalikuga ja registreeruge kliendiks juba täna!
Registreerudes saate:

  • vaadata oma ostude ajalugu;
  • sooritada kiirelt ja mugavalt kordusoste;
  • saada tulevikus personaalseid pakkumisi lähtuvalt teie ostueelistustest.

Medshop24 usub, et teadlik tervisetoodete ja -teenuste valik on üks parimatest investeeringutest iseendasse. E-poe eesmärgiks on luua usaldusväärne kauplemiskeskond ja lihtsustada heade toodete teadlikku valimist. Medshop24 tegutseb igapäevaselt just “Sinu tervise nimel!”.

Jälgige e-poodi Medshop24 ka sotsiaalmeedias! Tulemas erinevad loosimismängud ja muidugi palju kasulikku infot ja nippe tervise kohta:
Medshop24.ee Facebookis
Medshop24.ee Instagramis

News home

test