LED valgendus

Hammaste LED valgendus on üks populaarseimaid esteetilise hambaravi protseduure, mis muutab naeratuse säravamaks. Läänemere hambakliinikus on kasutusel Itaalia tootja BlancOne LED valgendussüsteem. LED lamp ei eralda UV-kiirgust ega liigset soojust, mistõttu protseduuri ajal ja selle järgselt ei teki hammaste ülitundlikkust.


BlancOne on Itaalia tootja professionaalne hambavalgendussüsteem, mis põhineb uuel patenteeritud fotokeemilisel tehnoloogial.

BlancOne valgendusgeelid sisaldavad vaid 5,6 % vesinikperoksiidi, mille kasutamine hambavalgenduses on heaks kiidetud ka meie Terviseameti poolt.

Valgendusgeel sisaldab lisaks vesinikperoksiidile veel kahte koostisosa, mis muudavad BlancOne geelid seni kasutusel olnud valgenusgeelidest oluliselt efektiivsemaks ja ohutumaks. Nüüd on hammaste valgendamine patsiendile kiirem ja ohtutum kui kunagi varem.

BlancOne geel sisaldab valgustundlike värvained, mis aktiveeruvad ainult BlancOne valgenduslambi kasutamisel. Valgenduslambil on spetsiaalsed lainepikkused, mis kiirendavad geeli aktiveerumist.

BlancOne Touch LED valgendus

3 -4 korda 8 minutilist seanssi

5,6 % vesinikperoksiid valgendusgeel

Kuni 7 tooni heledamad hambad

Protseduuri võib teostada 1-2 korda aastas

Valgendamise eelduseks on terved hambad. Parima tulemuse saavutamiseks soovitame teostada enne valgendust hambapuhastuse protseduuri. Valgendamisele allub vaid hambakude, olemasolevad kroonid ja täidised valgendamisel oma värvust ei muuda.

Juhendid peale hammaste valgendamist

News home

test