loader

Tere tulemast meie blogisse

Suuõõne seisundi profülaktiline läbivaatus koosneb arsti poolt teostatavast visuaalsest uuringust ja röntgenpildist.
Arst uurib igat hammast igast küljest, kontrollib kaariese esinemist, hindab varem paigaldatud täidiste seisundit, samuti limaskesta ja igemete seisundit. Arst kontrollib, ega ei esine põletikke ja hindab proteetiliste konstruktsioonide (kroonid, implantaadid, sillad või eemaldatavad proteesid) seisundit, kui neid on. Arst registreerib kogu teie läbivaatuse ajaloo patsiendikaardil.

Loe edasi

Loodus on kinkinud meile kaks „põlvkonda“ hambaid – piimahambad (ajutised) ja jäävhambad. Kahjuks alahindavad paljud lapsevanemad piimahammaste tähtsust ja sellepärast on meie hambahaldjad Anja ja Olja valmistanud kõigile lapsevanematele ette nõuanded ja soovitused – sest piimahambad pole mingil juhul proovi- ega varuhambad ning vajavad õiget hoolitsust!

Läänemere Hambakliiniku laste hambaarstide näpunäited:

Loe edasi

Kas tõesti on võimalik hambaid heledamaks saada ilma nende pealispinda kahjustavaid tooteid kasutamata? - Jah, see on võimalik. Kohv, erinevad värvilised joogid, tubakasuits, tee, ketšup ja kõik muud toidud, mis õigel ajal meie elu “magustasid”, jätavad hammastele kollased laigud.
Mis on aga hammaste soodapesu, kui sageli seda soovitatakse ja milline see protseduur ise välja näeb?

Loe edasi

Lehed