Hammaste valgendamine Läänemere Hambakliinikus

Mida teha, kui hambad on muutunud kollaseks ja naeratus pole enam üldse pimestavalt valge? Me räägime teile, milliseid meetodeid me oma kliinikus hammaste valgendamiseks kasutame. Samuti anname teada, kuivõrd ohutud ja tõhusad need meetodid on.

Läänemere Hambakliiniku spetsialistid pakuvad hammaste valgendamiseks kahte meetodit:

  1. LED valgendamine.
  2. Valgendamine individuaalsete hambakapede abil.LED valgendamine on kabinetis tehtav protseduur, mille käigus kantakse hammastele valgendusgeel ja seejärel valgustatakse geeliga kaetud hambaid LED-lambiga, et aktiveerida geelis sisalduvad valgustundlikud värvained. Meie spetsialistid kasutavad Itaalia firma BlancOne hammaste valgendamise süsteemi. Selle tootja valgendusgeelid sisaldavad ainult 5,6% vesinikperoksiidi ja veel kahte koostisainet, mis teevad need geelid teistest kaasaegsetest valgendusgeelidest palju tõhusamaks ja ohutumaks ning protseduur ise on hammastele õrnema ja säästvama toimega.Hammaste valgendamine individuaalsete hambakapede abil on protseduur, mida saab teha kodustes tingimustes. Läänemere Hambakliiniku spetsialistid võtavad patsiendi hammastelt jäljendid, et tellida laborist individuaalsed hambakaped. Pärast hambakapede kättesaamist ja spetsiaalse geeli soetamist saab patsient hambaid kodus iseseisvalt valgendada.
Antud meetodi peamine eelis seisneb selles, et patsient saab protsessi ise täielikult reguleerida: ta valib hambakapede kandmiseks sobiva aja ja kestuse, mis võimaldab saavutada hammaste valgendamisel soovitud tulemuse.

Selleks, et hammaste valgendamine hambakapede abil oleks ohutu ja tõhus, tuleb:

  • kasutada ainult hambakliinikus teie hammaste kuju järgi valmistatud individuaalseid hambakapesid;
  • vältida käsimüügipreparaate (ostetud väljaspool kliinikut);
  • järgida spetsialisti juhiseid ja soovitusi.

Tähtis teada! Valgendamiseks on eelistatavad terved hambad. Parima tulemuse saavutamiseks soovitame teostada enne valgendust hambapuhastuse protseduuri. Valgendamine mõjutab ainult hambaemaili ja seejuures peab hammaste pind olema puhas!

Hammaste LED valgendamise protseduuriks ja hammaste koduseks valgendamiseks mõeldud individuaalsete hambakapede valmistamiseks saab aja broneerida hügienistide ja hambaravitudengite juurde Läänemere Hambakliinikus..

Broneeri vastuvõtt meie kodulehel või telefoni teel 6 600 460.

News home

test